Spotkanie Rzemiosła z Włodarzami województwa Pomorskiego

Posted in Aktualności, Konkursy | 0 komentarzy

25 LUTEGO 2015 ROKU W DWORZE ARTUSA SZKOŁY OTRZYMAŁY LISTY GRATULACYJNE OD WOJEWODY POMORSKIEGO I MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Za profesjonalne przygotowanie młodzieży do Ogólnopolskiego Konkursu Międzyszkolnego OPEN HAIR CUP 2014

Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu w Gdyni  – Dyrektor Dorota Kyzioł
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu – Dyrektor Dorota Bajor
Zespół Szkół Zawodowych nr 9 w Gdańsku – Dyrektor Teresa Gołębiewska
Pomorskie Szkoły Rzemiosł  – Dyrektor Beata Wierzba
Niepubliczna Szkoła Rzemiosł w Wejherowie – Dyrektor Waldemar Bargański
Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Kościerzynie – Dyrektor Grzegorz Urowski

Spotkanie rzemiosła - podziękowania dla szkół

NALEPSI UCZNOWIE W BRANŻY FRYZJERSKIEJ 25 LUTEGO 2015 ROKU W DWORZE ARTUSA OTRZYMALI LISTY GRATULACYJNE OD WOJEWODY POMORSKIEGO I MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Aleksandra Majchrzak Mistrz Polski we Fryzjerstwie Damskim Juniorów w 2014 roku
Olga Stodulska I miejsce czesanie fryzury konsumenckiej i I miejsce czesanie fryzury wieczorowej po konsumenckiej fryzjerstwo damskie 50-ty Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
Anna Rydlewska I miejsce nagroda indywidualna dla najlepszego zawodnika w Ogólnopolskim Konkursie Międzyszkolnym OPEN HAIR CUP 2014
Monika Fogt za zdobycie II miejsca w modelowaniu długich włosów w kategorii fryzjerstwo męskie i III miejsce w uczesaniu fryzury wieczorowej z długich włosów w kategorii fryzjerstwo damskie w 50-tym Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
Piotr Waszczuk I miejsce modelowanie długich włosów fryzjerstwo męskie 50-ty Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego

Mistrz Szkolący Joanna Kuzas-Jakuszewska – w imieniu Pani Jakuszewskiej list odbierze Pani Beata Wierzba – Dyrektor Pomorskich Szkół Rzemiosł do której uczęszczają nasi laureaci

Spotkanie rzemiosła - podziękowania dla uczniów

Anna Perszon I miejsce wyciskanie fal na mokro Mistrzostwa Polski
Daria Cisłowska I miejsce fryzura kreatywna i I miejsce fryzura wieczorowa fryzjerstwo damskie Mistrzostwa Polski
Joanna Orłowska II miejsce fryzura kreatywna i II miejsce fryzura wieczorowa fryzjerstwo damskie Mistrzostwa Polski
Natalia Hebel III miejsce fryzura kreatywna i III miejsce fryzura wieczorowa fryzjerstwo damskie Mistrzostwa Polski
Paulina Baranowska I miejsce uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów fryzjerstwo damskie 50-ty Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
Filip Elend II miejsce modne strzyżenie i modelowanie fryzjerstwo męskie i III miejsce modelowanie długich włosów fryzjerstwo męskie Mistrzostwa Polski

Mistrz Szkolący Henryk Mosiejko Wejherowo

Spotkanie rzemiosła - podziękowania dla uczniów 2

Klaudia Miler II miejsce wyciskanie fal na mokro Mistrzostwa Polski
Dominika Oracz I miejsce wyciskanie fal na mokro i II miejsce uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów fryzjerstwo damskie 50-ty Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego

Mistrz Szkolący Dagmara Kleszcz Nowy Dwór Gdański

Spotkanie rzemiosła - podziękowania dla uczniów 3

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488