Pokaz Olsen w Pure Sky Club wraz z Goldwell

Posted in Aktualności, Targi i imprezy | 0 komentarzy

Jak co roku w marcu w stylowych wnętrzach Pure Sky Club w Warszawie Olsen zaprezentował kolekcję wiosna/lato. Fryzury na pokaz stworzyli utalentowani styliści z salonu Włosów Kępa. W pracy skorzystali z produktów do stylizacji Goldwell StyleSign.

Pokaz Olsen wraz z Godlwell

Pokaz Olsen w Warszawie

Było bardzo wiosennie i bardzo kobieco. Barwnie i szykownie, zwiewnie i delikatnie. Propozycja Olsen na nowy sezon jest i casualowa, i elegancka. Królowały sukienki oraz dopasowane białe spodnie w połączeniu z luźnymi kolorowymi bluzkami i tunikami. Jakość obroniła się sama, a modelki zaprezentowały 100 procent kobiecości.

Nad fryzurami czuwał warszawski salon Włosów Kępa pracujący na produktach Goldwell. – Pierwszy raz kreowaliśmy fryzury dla marki Olsen. Spotkanie to było dla nas bardzo sympatycznym i jednocześnie twórczym doświadczeniem – mówi Paweł Jaśniewski, właściciel salonu. – Udało nam się przekonać Dział Marketingu Olsena do nowych, nieszablonowych fryzur. Przełamaliśmy dotychczasową konwencję i zamiast towarzyszącym pokazom tej marki prostych włosów, wprowadziliśmy nutkę szaleństwa w postaci romantycznych fal. Niezbędne do ich wykonania okazały się Big Finish/mikroskopijny spray dla mocnego utrwalenia i zwiększenia objętości na cały dzień, Magic Finish/nabłyszczający spray o mikroskopijnej strukturze oraz Diamond Gloss/mikroskopijny spray nabłyszczający – dodaje Jaśniewski.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z pokazu Olsen

Fot. mat. prasowe

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488