Nowy FREESHAPE 2-in-1 styling – spray do termostylizacji

Posted in Aktualności, Nowe produkty | 0 komentarzy

Wielki sukces KMS California. Produkt KMS California FREESHAPE 2-in-1 styling + finishing / spray do termostylizacji i wykańczania został laureatem tegorocznej edycji plebiscytu na najlepsze produkty kosmetyczne miesięcznika „InStyle” Best Beauty Buys 2014.

KMS California FREESHAPE 2in1 styling finishing - spray do termostylizacji

 

Produkt 2-in-1 styling + finishing / spray do termostylizacji i wykańczania to gorący sekret kształtowania, stylizowania i wykańczania zamknięty w jednym produkcie. Ten wszechstronny i wygodny w zastosowaniu spray jest przeznaczony do użycia na suchych włosach (jednocześnie jako stylizator termiczny oraz jako spray do wykańczania).
KMS California FREESHAPE 2-in-1 styling + finishing / spray do termostylizacji i wykańczania zawiera termopolimer + utrwalacz, zawansowany polimer, który umożliwia podwójne działanie podczas stylizacji na gorąco i w czasie wykańczania. Unikalna technologia tworzy wygładzone kształty, jednocześnie utrwalając je niczym lakier do włosów.
– Dla mnie jest to produkt, który zaspokaja wszelkie potrzeby pojawiające się przy termostylizacji. Aplikacja na suche włosy, maksymalna kontrola nad pożądanym efektem. Niespotykane jak na produkty tego typu utrwalenie. Co najważniejsze, mimo utrwalenia, które zwykle zapewniał lakier, można spokojnie włosy restylizować i nadać im dowolny, inny kształt, również za pomocą gorących narzędzi – mówi Krzysztof Kulesza, KMS California Artistic Leader w Polsce.
Zalety produkty poznała także redakcja „InStyle”, która testowała go od maja do października. W swojej recenzji redakcja napisała: – Nie wychodzisz z domu bez idealnie skręconych loków albo wyprostowanych pasm? Ten spray nie tylko ułatwi stylizację, ale i zapobiega przesuszaniu włosów. Polecany przez nasze fryzjerki.
Przez najbliższy rok (aż do listopada 2015) 2-in-1 styling + finishing / spray do termostylizacji i wykańczania będzie dumnie oklejony czerwonym logo plebiscytu Best Beauty Buys 2014. Upewnijcie się, że nie zabraknie tego produktu na Waszych półkach!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488