Nowe trendy Goldwell w roku 2014

Posted in Aktualności, Ze świata fryzur i mody | 0 komentarzy

Trendy Goldwell 2014

Rzeczywistość? Iluzja? „Reallusion”! Kolekcja trendów od GOLDWELL
Rzeczywistość czy iluzja? Prawda czy fałsz? Naturalność czy sztuczność? Gra percepcją jest dobrą zabawą, a ten oszałamiający trend, który pojawia się na wybiegach i w innych kreatywnych miejscach jest po prostu hipnotyzujący. Styliści z GOLDWELL Global Color Zoom ’14 Creative Team zdecydowali się włączyć ten międzynarodowy trend do nowej kolekcji Color Zoom. Rezultatem ich pracy jest kolekcja „Reallusion” – niesamowite połączenie rzeczywistości i iluzji.

Efekt kalejdoskopu
GOLDWELL Global Color Zoom ’14 Creative Team opracował unikalną koncepcję koloryzacji i strzyżeń: efekt kalejdoskopu. Nowe techniki umożliwiają tworzenie różnorodnych stylizacji. Kluczowym elementem koncepcji są pryzmaty, które w zależności od ich ilości i rozmieszczenia prowadzą do uzyskania wielowymiarowych efektów. Efektem połączenia pryzmatów zarówno w technikach koloryzacji, jak i strzyżeń jest efekt kalejdoskopu na włosach.
Efekt kolorystyczny jest imponujący pod wieloma względami: unikalne połączenie fascynujących kolorów, wielowymiarowe cięcia i niezwykłe stylizacje odkrywają ukryte szczegóły, które zmieniają się w zależności od kąta patrzenia i kierunku padania światła.

Kolory w „Reallusion”
Paleta kolorów obejmuje gamę odcieni od chłodnych tonacji brązu poprzez rozmaite tonacje miedzi aż po modny blond. Wszystkie kolory są wzbogacone opalizującym efektem, który sprawia, że wydają się wielowymiarowe. Kolekcję „Reallusion” charakteryzują głównie lśniące, pełne życia kolory, które można odnaleźć w konkretnym segmencie (odcienie brązu, blondu czy czerwieni) lub są to mieszanki odcieni z ukrytymi detalami, takimi jak mieniący się fiolet, róż lub atramentowy niebieski.

Cięcia w „Reallusion”
Aby osiągnąć efekt kalejdoskopu, należy wyznaczyć sekcje w kształcie pryzmatu
i rozmieścić je strategicznie na włosach dla osiągnięcia maksymalnej siły oddziaływania koloru. Dopełnieniem kompozycji są symetryczne kształty, efektowne grzywki i warstwy, które płynnie się

przenikają. Połączenie koloru i cięcia umożliwia wykreowanie wyjątkowych stylizacji, które ujawnią pełen efekt i siłę oddziaływania dopiero po dokładnym przyjrzeniu się.

Stylizacje w „Reallusion”
Fascynującym elementem zarówno dla fryzjera, jak i klientki jest cięcie, które daje różnorodne warianty stylizacyjne. Z kolekcją „Reallusion” wszystko jest możliwe!

Film promujący kampanię można obejrzeć na YouTube: www.youtube.com/watch?v=r_HSFchrPpk&list=UUhKhJJSs3CzHUA-YhOsRGpQ&index=2
Więcej informacji o GOLDWELL: www.goldwell.pl oraz www.facebook.com/GOLDWELLPolska.

Produkty GOLDWELL są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem GOLDWELL jest JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. z Gdańska.

 

Zobacz nowe kolory i trendy Goldwell w galerii poniżej:

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488