Nowa kampania Goldwell We love Blonde

Posted in Aktualności, Ze świata fryzur i mody | 0 komentarzy

Goldwell We Love Blonde odcienie

GOLDWELL wprowadza nową kampanię We Love Blonde
Włosy blond mają wyjątkową siłę przyciągania. Na przestrzeni ostatnich lat ewoluowały do roli najbardziej charakterystycznego symbolu piękna. Od takich ikon jak Marilyn Monroe czy Madonna, po supermodelkę Heidi Klum czy gwiazdę Hollywood Blake Lively – kobiety kochają blond, ponieważ to coś więcej niż tylko kolor. Blond jest różnorodny, wymagający, piękny i kreatywny.

Blond potrzebuje eksperta
2/3 wszystkich klientek salonów fryzjerskich chce być blondynkami1,jednak uzyskanie perfekcyjnego odcienia jest nie lada wyzwaniem. Nowa kampania We Love Blonde od GOLDWELL otwiera przed salonami nowe możliwości w koloryzacji blond. Kampania wspiera fryzjerów nie tylko nowościami produktowymi. Zapewnia znacznie więcej: fryzjerzy będą mogli korzystać z najbardziej aktualnych i łatwych do zastosowania w salonie usług oraz inspirujących technik. Wysoce efektywny asortyment zawierający najnowocześniejsze innowacje produktowe oraz ukierunkowane wsparcie marketingowe i szkoleniowe umożliwią skuteczne promowanie usług blond w salonie.

Blond jest inspirujący
Cztery zupełnie nowe usługi blond (Naturally Blonde – Naturalny Blond, Sun-Kissed Blonde – Muśnięty Słońcem Blond, Nordic Blonde – Skandynawski Blond, Honey Blonde – Miodowy Blond) oraz techniki koloryzacji umożliwią fryzjerom uzyskanie najbardziej pożądanych typów blondu. Delikatne i wyraziste stylizacje, chłodne i ciepłe odcienie – wszystkie życzenia klientek mogą zostać spełnione. We wszystkich czterech usługach wykorzystano nowe techniki koloryzacji, w tym dwie Techniki Wolnej Ręki.

Blond jest indywidualny
Nie jest tajemnicą, że większości klientek nie podobają się standardowo rozjaśnione włosy. Każda klientka pragnie indywidualnie dobranego koloru blond. Nowe usługi blond od GOLDWELL umożliwią spełnienie tych oczekiwań. Począwszy od usługi delikatnego rozjaśnienia przy użyciu SilkLift, po usługę kreatywnego tonowania farbami Colorance lub Elumen, GOLDWELL oferuje więcej produktów, więcej różnorodności i więcej możliwości w koloryzacji blond.

Blond jest innowacyjny
Wspaniały asortyment i innowacje sprawiają, że usługi blond od GOLDWELL są naprawdę nowatorskie – podobnie jak nowe odcienie rozjaśniające Nectaya HiBlondes Control. To pierwszy segment wysoce efektywnych farb rozjaśniających bez amoniaku od GOLDWELL stworzony specjalnie dla klientek, które obawiają się rozjaśniaczy oraz standardowych farb rozjaśniających lub mają delikatne, podatne na uszkodzenia włosy. Nowe odcienie Nectaya zapewniają perfekcyjne rozjaśnienie i tonowanie w jednym zabiegu. Highlift System daje niesamowicie odżywione i odczuwalnie delikatniejsze włosy. Nowa receptura bez amoniaku jest wzbogacona o 20% więcej intralipidów2 i 100% więcej olejku arganowego2, co sprawia, że jest ona idealnie dopasowana do specjalnych potrzeb włosów rozjaśnionych.

1 Źródło: synovate, n=320, Niemcy 2005
2 W porównaniu z odcieniami Nectaya na poziomach 2-10.

Blond jest ponadczasowy
Odpowiednio dobrane produkty do pielęgnacji i stylizacji są niezbędne do podkreślenia i utrzymania najpiękniejszych odcieni blond. Pielęgnacja i stylizacja GOLDWELL jest idealnym dopełnieniem koloryzacji GOLDWELL. Czy to w salonie, czy w domu, produkty GOLDWELL są niezbędne do tego, aby wydobyć z blondu to, co najlepsze.

Blond jest siłą napędową Twojego sukcesu
Jako że bardzo dużo klientek salonów fryzjerskich pragnie być blondynkami, segment usług i produktów blond ma ogromny wpływ na rozwój salonu. Odpowiednie wsparcie marketingowe i szkoleniowe od GOLDWELL umożliwi skuteczne promowanie usług blond w każdym salonie. Na wyjątkowych szkoleniach dotyczących blondów fryzjerzy dowiedzą się więcej o usługach blond, w szczególności o indywidualnych technikach koloryzacji stworzonych przez GOLDWELL Global Master Team. Usługi blond od GOLDWELL zapewnią pełną swobodę dla kreatywności i różnorodności fryzjera – spełni życzenia wszystkich klientek, które pragną doskonałego, idealnie dopasowanego odcienia blond.

Produkty GOLDWELL są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem GOLDWELL jest JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. z Gdańska.

 

Zobacz galerię kolorów z kampanii Goldwell We Love Blonde dostępną poniżej:

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488