Moroccanoil na targach Hair Forum Poland 2015

Posted in Aktualności, Targi i imprezy | 0 komentarzy

Targi Hair Forum 2015 - Moroccanoil

Po raz drugi z rzędu Moroccanoil zaprezentował się gościom warszawskich targów Hair Forum Poland. Jeśli użyć terminologii wojennej do opisu tego, co działo się na stoisku Moroccanoil, można nie bez przesady powiedzieć, że przeżyło prawdziwe oblężenie.

Moroccanoil od czasu swojego debiutu na polskim rynku w kwietniu 2013 roku może pochwalić się bardzo dynamicznym rozwojem na fryzjerskiej mapie Polski.

Kilkaset salonów w całym kraju pracuje na tych wyjątkowych produktach o izraelskim rodowodzie, klientki zachwycają się Rosie Huntington-Whiteley, która jest twarzą kampanii Moroccanoil „Inspired by Women”, a dziennikarki luksusowych magazynów i prasy beauty stale umieszczają Moroccanoil na łamach swoich pism.

Firma JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k., oficjalny dystrybutor Moroccanoil w Polsce, jak zwykle perfekcyjnie przygotowała stoisko marki. Do jego odwiedzenia zachęcały przepiękny wystrój, zjawiskowe modelki, kreatywni styliści, kompetentna obsługa i targowe promocje. – Zainteresowanie produktami Moroccanoil przerosło nasze oczekiwania – mówi Żaneta Tymińska, Opiekun Moroccanoil w Polsce. – W sobotę klienci wykupili sporą część naszej oferty. Gdyby nie szybko zorganizowana dostawa dodatkowego towaru z naszej centrali, w niedzielę nie mielibyśmy co sprzedawać! – śmieje się Tymińska. – Cieszymy się, że klienci tak bardzo pokochali Moroccanoil. To niezwykle motywuje nas do dalszej pracy nad umacnianiem pozycji marki w polskich salonach – dodaje.

Na stoisku Moroccanoil – w obszarze fryzjerskim – pracowali Franck Perez, międzynarodowy stylista Moroccanoil, Rafał Krajewski, edukator JBS Optima/Moroccanoil oraz Kamil Sobala i Joanna Krzykwa – poznańscy styliści współpracujący z marką. W niedzielę Franck i Rafał zaprosili na pokaz „Red Carpet Style powered by Moroccanoil”, gdzie zaprezentowali uczesania z czerwonych dywanów i fryzury z wybiegów największych projektantów mody. Gromkie brawa na koniec pokazu były najlepszą oceną ich występu.

Możliwość kolejnego targowego spotkania z marką już podczas Targów LOOK w Poznaniu (7-8 maja 2016), a w międzyczasie w salonach z nią współpracujących (adresy do znalezienia na www.jbsoptima.pl).

Poniżej znajduje się galeria z targów Hair Forum 2015.

Fot. www.rbsphoto.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488