KMS California – kolekcja fryzur 2015 “The Moment Before”

Posted in Aktualności, Ze świata fryzur i mody | 0 komentarzy

KMS California prezentuje nową kolekcję fryzur na 2015 rok: „The Moment Before” („Chwila przed”) Znasz tę chwilę. Chwilę, kiedy wszystko staje się jednym: strój, make-up i włosy.

W kampanii na 2015 rok KMS California uchwyciła „Chwilę przed” ośmiu modeli. Była to chwila przed wyjściem do klubu, chwila przed spotkaniem z przyjaciółmi, chwila ostatniego przejrzenia się w lustrze tuż przed wyjściem na imprezę, chwila finalnych poprawek swojej stylizacji.

Kolekcja fryzur 2015 The Moment Before od KMS California


Kampania koncentruje się na pięknie i jeszcze silniej niż poprzednie podkreśla motto marki – „Obsessed with Style” („Z obsesją na punkcie stylu”).
Zdjęcia nie są pozowanymi portretami, ale pokazują konkretne chwile zatrzymane w kadrze. Dzięki temu podkreśla się autentyczność ludzi, ich pewność siebie i indywidualne postawy. Każdy z ośmiu modeli ma obsesję na punkcie stylu i wyraża ją na swój sposób.

Strzyżenia i stylizacje
Cięcia i stylizacje do kampanii zaprojektował i stworzył KMS California Global Style Council pod przywództwem Clive’a Allwrighta – Międzynarodowego Dyrektora Artystycznego KMS California. Global Style Council jest dorocznym zebraniem stylistów KMS California z całego świata. Kreuje i wyznacza kierunek trendów na kolejny rok. Na 2015 rok kolekcję „The Moment Before” razem z Clive’em stworzyli: Sonna Brado ze Stanów Zjednoczonych, Barney Gleeson z Australii i Robert Mrosek z Niemiec.

Idealne cięcie, które pozwoli tworzyć nielimitowaną ilość stylizacji
Cięcia zaprezentowane w kolekcji opierają się na technikach strzyżeń zaczerpniętych z IQ Cutting Method – najlepiej sprzedającego się szkolenia z oferty KMS California w Polsce oraz z Cut to Style – koncepcji, której celem jest pokazanie wszechstronności stylizacji tylko na jednym strzyżeniu. Ten sam model może mieć różne stylizacje bazujące na tym samym cięciu, na przykład w pierwszym ujęciu bardziej wygładzoną, w drugim pokazującą więcej tekstury i warstw. – Wszystkie stylizacje, które stworzyliśmy, mają jednak wspólną cechę: każde cięcie ma ducha KMS – mówi Sonna Brado.
Stylizacje prezentują najwyższy poziom strzyżeń i wykończenia. Odzwierciedlają niebanalne podejście do kreowania fryzur, a efekty przechodzą od naturalnych do tych znanych z łamów czasopism poświęconych modzie.
KMS California gwarantuje, że każdy może skierować uwagę otoczenia na siebie – a wszystko to dzięki doskonałemu cięciu i nieograniczonym możliwościom stylizacyjnym produktów KMS.
Tak więc po raz ostatni spójrz w lustro i przygotuj się do bycia w centrum zainteresowania. To jest twój moment, aby błyszczeć. Jesteś gotowy? Dowiedz się jak na www.kmscalifornia.com.
Włosy: KMS California Global Style Council
Fot. mat. pras. KMS California

Zapraszamy do zapoznania się z galerią fryzur Goldwell 2015 – The Moment Before.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488