Impreza fryzjerska Sieradz Open Hair 2014

Posted in Aktualności, Targi i imprezy | 0 komentarzy

Sieradz Open Hair 2014

GOLDWELL na Sieradz Open Hair Festival 2014

Konkurs Miss Open Hair od wielu lat stanowi wizytówkę międzynarodowego święta fryzjerstwa – Sieradz Open Hair Festival. W tym roku pretendentki do tytułu Miss zostały uczesane przez salon Klimczak Hair Designers z Łodzi pracujący na produktach GOLDWELL.

W sobotę 19 lipca żar lał się z nieba, ale członkowie jury (wśród jury znalazł się Pan Jan Kisielewski, współzałożyciel JBS – generalnego dystrybutora GOLDWELL w Polsce) dzielnie przypatrywali się kandydatkom. Wybory prowadził Krzysztof Ibisz, który jak zawsze pokazał klasę i profesjonalizm. Główny tytuł zdobyła Aleksandra Adamczyk z Piotrkowa Trybunalskiego. Pozostałe tytuły zdobyły: I Wicemiss – Paulina Zaręba z Rawy Mazowieckiej, II Wicemiss – Aleksandra Kupiec z Bełchatowa, Miss Publiczności – Agnieszka Włodarczyk również z Bełchatowa.

W czasie, gdy kandydatki do tytułu Miss Open Hair prezentowały swoje wdzięki w kolejnych wyjściach, po prawej i lewej stronie sceny styliści z Klimczak Hair Designers czesali gwiazdy – m.in. Annę Bosak i Marcelinę Zawadzką, Miss Polonię z 2011 roku. Uczesanie Marceliny zrobiło furorę wśród publiczności. A publiczności nie brakowało. Tegoroczna edycja Sieradz Open Hair Festival cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, turystów i mediów. 19 lipca na Placu Wojewódzkim bawiło się 20 000 odwiedzających!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyborów Miss Open Hair.

Fot. Agencja Igo-Art / Klimczak Hair Designers

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488