Goldwell Stylists Favorite Award – zagłosujcie sami!

Posted in Aktualności, Konkursy | 0 komentarzy

Color Zoom Challenge - Goldwell Stylists Favorite Award

Po raz pierwszy o zwycięstwie zadecyduje międzynarodowe i nieograniczone jury – Wy!

Każdego roku Goldwell zaprasza stylistów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie trendów Color Zoom Challenge. Fryzjerzy podzieleni na trzy kategorie (Partner, New Talent, Creative) mogą zademonstrować swoją kreatywność, interpretując na nowo aktualną kolekcję trendów Color Zoom. Tym samym mają nadzieję na międzynarodowe zwycięstwo i zaproszenie do mistrzowskiego zespołu, który stworzy kolekcję trendów na kolejny rok.

W 2015 roku Goldwell wprowadza nowe wyróżnienie do konkursu: Goldwell Stylists Favorite Awards, bezpośrednio związane z konkursem Color Zoom Challenge. Wyróżnienie ma formę międzynarodowego plebiscytu. Za pomocą platformy online każdy może zagłosować na swoją ulubioną pracę w danej kategorii. W głosowaniu biorą udział prace krajowych zwycięzców Color Zoom Challenge. Głosowanie trwa do końca września 2015 roku na stronie

www.goldwell.com/stylistsfavorite.

W tym roku fryzjerzy z całego świata interpretowali na nowo kolekcję trendów Color Zoom 2015 – „Traditional Rebels”: zbuntowaną i wyjątkową kolekcję, która łączy harmonię z dysharmonią. Zjawiskowe połączenia kolorystyczne i inspiracje różnymi grupami etnicznymi przeniosły fryzjerstwo na nowy, wyższy poziom.

Zwycięzcy prac, które zgromadzą najwięcej głosów w każdej kategorii, zostaną ogłoszeni 4 października na wieczornej gali podczas międzynarodowego finału Color Zoom w Las Vegas. Nagrodzeni otrzymają Stylists’ Favorite Award.

Zapraszamy do głosowania!

Więcej informacji o Goldwell Stylists Favorite Award na www.goldwell.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488