Posts Tagged "wojewódzki"

Wyniki 51 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego 2015

Poniżej znajdują się wyniki z 51 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego.

Czytaj więcej

Spotkanie Rzemiosła z Włodarzami województwa Pomorskiego

25 LUTEGO 2015 ROKU W DWORZE ARTUSA SZKOŁY OTRZYMAŁY LISTY GRATULACYJNE OD WOJEWODY POMORSKIEGO I MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Za profesjonalne przygotowanie młodzieży do Ogólnopolskiego Konkursu Międzyszkolnego OPEN HAIR CUP 2014

Czytaj więcej

Wyniki 50 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego 2014

Jak co roku uczniowie mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach damskiej oraz męskiej.

 W kategorii damskiej uczniowie brali udział w czerech konkurencjach:

  1. Wyciskanie fal na mokro. ( 21 osób)
  2. Czesanie fryzury konsumenckiej (dziennej). ( 4 osoby)
  3. Uczesanie fryzury wieczorowej po konsumenckiej. ( 3 osoby)
  4. Uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów. ( 33 osoby)

 Natomiast w kategorii męskiej wzięli udział w konkurencjach:

  1. Modelowanie długich włosów. ( 6 osób)
  2. Strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej. ( 3 osoby )
Czytaj więcej

Relacja z 49 Wojewódzkiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego 2013

49-wojewodzki-konkurs-uczniow-rzemiosla-fryzjerskiego-glowne

Jak co roku uczniowie mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach damskiej oraz męskiej.

W kategorii damskiej uczniowie brali udział w czerech konkurencjach:

  1. Wyciskanie fal na mokro. ( 20 osób)
  2. Czesanie fryzury konsumenckiej (dziennej). ( 9 osób)
  3. Uczesanie fryzury wieczorowej po konsumenckiej. ( 4 osoby)
  4. Uczesanie fryzury wieczorowej z długich włosów. ( 24 osoby)

Natomiast w kategorii męskiej wzięli udział w konkurencjach:

  1. Modelowanie długich włosów. ( 7 osób)
  2. Strzyżenie i czesanie fryzury klasycznej. ( 14 osób)

Dodatkowo  spośród wszystkich uczestników Konkursu wyłoniono osobę, która została wyróżniona „Nagrodą Publiczności”.

Aby zachęcić wszystkich uczestników do podejmowania zmagań JURY postanowiło wyróżnić także uczennicę, która pomimo zaawansowanej ciąży zdecydowała się wystartować w konkursie, pokazała tym samym, że nic nie stoi na przeszkodzie aby rozwijać swoją pasję, talent i dzielić się nią z innymi.

 

Firma Progress z Ostrzeszowa, wyłączny dystrybutor na Polskę Marki Professional BY FAMA oprócz nagród dla laureatów konkursu, ufundowała również kosmetyki do stylizacji włosów, z których uczestnicy mogli korzystać w czasie trwania konkursu przy swoich stanowiskach.

 

Tegorocznym wystawcą była marka Schoolline, która oferuje produkty o najwyższej jakości w cenie dostosowanej do finansów uczniów. Na stoisku można było zakupić m.in. suszarki, prostownice, główki treningowe, zestawy grzebieni, szczotki, brzytwy i wiele innych. Firma w tym dniu przygotowała specjalne promocje dla uczniów biorących udział w konkursie, a także gości, którzy przybyli na to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony  http://www.schoolline24.pl/.

 

WYNIKI 49 KONKURSU RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO

KONKURENCJE DAMSKIE

  • WYCISKANIE FAL NA MOKRO
    I miejsce – Diana Lewandowska, Nowy Dwór GdańskiII miejsce – Daria Cisłowska, WejherowoIII miejsce – Sylwia Zalewska, GdańskIV miejsce – Angelika Talaśka, RedaV miejsce – Daria Chudzik, Sopot
  • CZESANIE FRYZURY KONSUMENCKIEJ (DZIENNEJ)
    I miejsce – Dawid Doering, WejherowoII miejsce – Paulina Ziółkowska, GdańskIII miejsce – Emilia Hinca, GdańskIV miejsce – Daria Chudzik, SopotV miejsce – Kornelia Wencel, Gdańsk
  • UCZESANIE FRYZURY WIECZOROWEJ PO KONSUMENCKIEJ
    I miejsce – Daria Chudzik, SopotII miejsce – Dawid Doering, WejherowoIII miejsce – Kornelia Wencel, GdańskIV miejsce – Paulina Prus, Kwidzyn
  • UCZESANIE FRYZURY WIECZOROWEJ Z DŁUGICH WŁOSÓW
    I miejsce – Dominika Oracz, Nowy Dwór GdańskiII miejsce – Emilia Hinca, GdańskIII miejsce – Oktawia Kwidzińska, PuckIV miejsce – Sandra Gbel, Nowy Dwór GdańskiV miejsce – Justyna Malek,Gdańsk

KONKURENCJE MĘSKIE

     MODELOWANIE DŁUGICH WŁOSÓW

I miejsce – Aleksandra Majchrzak, Gdańsk

  • II miejsce – Patrycja Melcer, WejherowoIII miejsce – Joanna Orłowska, WejherowoIV miejsce – Klaudia Walkusz, WejherowoV miejsce – Aleksandra Kobiella
  • STRZYŻENIE I CZESANIE FRYZURY KLASYCZNEJ
    I miejsce – Małgorzata Wróbel, KościerzynaII miejsce – Agnieszka Rebiszka, GdańskIII miejsce – Malwina Rybicka, Starogard GdańskiIV miejsce – Martyna Sarnecka,TczewV miejsce – Barbara Bugalska, Starogard Gdański
  • „NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI” otrzymała Małgorzata Wróbel z Kościerzyny

JURY  Konkursu zasiadali:

Pani Dorota Stoppel – Mistrz Polski, Członek Kadry Narodowej, Sędzia Międzynarodowy, Przewodnicząca Sekcji Fryzjerskiej w Bydgoszczy, Członek Zarządu Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko – Kosmetycznej przy Związku Rzemiosła Polskiego.

Pani Krystyna Jakóbek – Mistrz Polski, Członek Kadry Narodowej, Sędzia Międzynarodowy, IV Miejsce na Świecie, Wyszkoliła Mistrzów Polski i Europy, Córka – Pani Joanna Jakóbek zajmuję II lokatę na Świcie.

Pani Ewa Białogłowska – Sędzia Ogólnopolski i Międzynarodowy, Członek Komisji Egzaminacyjnej, V-ce Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Branży Fryzjersko – Kosmetycznej Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Pan Damian Degowski – V-ce Mistrz Europy i Mistrz Polski, Puchar Antoine’a.

Pan Radosław Górczyński – Mistrz Polski oraz Sędzia.

W Komisji Kontroli zasiadali:

Pani Marzena Blokus – Przewodnicząca Komisji, reprezentująca Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Związek Pracodawców w Wejherowie

Pani Bożena Szymańska, reprezentująca Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Związek Pracodawców w Wejherowie

Pani Joanna Wodniczak, reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych w Redzie

Pani Monika Piątek, reprezentującaSopocki Cech Rzemiosł Różnych

Pani Małgorzata Hinc, reprezentująca Wojewódzki Cech Rzemiosł Fryzjersko- Kosmetycznych w Gdańsku

Pani Aniela Grzywińska, reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych wSztumie

Pani Dagmara Kleszcz, reprezentująca Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych wNowym Dworze Gdańskim

Serdecznie dziękujemy Sponsorom za wkład i zaangażowanie jakie włożyli w przygotowanie nagród dla laureatów tegorocznej edycji konkursu:

  1. Firmie JBS Kisielewski Turos Kisielewski Sp. J. w Gdańsku – marka GOLDWELL
  2. Firmie L’ORÉAL POLSKA
  3. Firmie WELLA
  4. Firmie Hair Concept Sp. z o.o dystrybutorowi marki Schoolline
  5. Firmie Progress Ostrzeszów dystrybutorowi marki BY FAMA
  6. Firmie Artego  z Bydgoszczy
  7. Hurtowni fryzjerskiej Tolia w Gdańsku  oraz veba.pl
  8. Firmie Emporium Stella Góralska- Helt
  9. Cechowi Rzemiosł Różnych w Starogardzie Gdańskim
  10. Cechowi Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni
  11. Wojewódzkiemu Cechowi Rzemiosł Fryzjersko – Kosmetycznych w Gdańsku
  12. Wojewódzkiej Komisji Branży Fryzjersko- Kosmetycznej Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Dziękujemy także mediom za żywe zainteresowanie tym wydarzeniem:

Telewizji TVP Gdańsk

Radu Gdańsk

Magazynowi Forum Pomorskie

Czytaj więcej

Sponsorzy konkursów fryzjerskich organizowanych przez dzień fryzjera

next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488